|
|||||||||||||||||||
|
Σκοποβολή ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Απονομή ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Απονομή ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Απονομή ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Τμήμα Σκοποβολής ![]() Απονομή ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ-ΕΦΟΡΟΣ: ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤO ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Τρίτη 17.30 - 19.30 To τμήμα σκοποβολής του ομίλου μας ξεκίνησε προπονήσεις από αρχές Σεπτεμβρίου, για την χειμερινή περίοδο 2021-2022, στο σκοπευτήριο του Ζηρίνειου για τα αεροβόλα και σε άλλα σκοπευτήρια για πυροβόλα. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλέφωνο 6932402391, υπεύθυνος κύριος Ιωάννης Δημητρακόπουλος.
|
||||||||||||||||||
|